Про нас

Привіт! Вітаємо тебе на нашому сайті Ferrizo краси верхнього чоловічого та жіногчого одягу, а від недавна і повсякденного одягу для жінок. Так так, ми розвиваємося та працюємо для тебе.

Наш бренд Ferrizo by Simurg народився у 1994році в Стамбулі, де й до цього дня знаходиться основне виробництво чоловічого та жіночого верхнього одягу із натуральної шкіри. Згодом ми відкрили офіційні магазини на території України та запустила ще декілька фабрик із виготовлення високоякісного, сучасного одягу, як-от: пальта, пуховики, повсякденний одяг і багато іншого. Сьогодні фабрика є виробником, який реалізовує за доступними цінами одяг найвищої якості з універсальним дизайном, широким асортиментом, як для жінок так і чоловіків. Ferrizo має свій дизайнерський відділ, де працюють профісійні дизайнери, конструктори та технологи, що створюють актуальні моделі для тебе.

Переваги нашого одягу:

  • сучасний та актуальний дизайн
  • тканини із найкращих фабрик Турції та Європи
  • якісне пошиття того чи іншого виробу
  • демократичні ціни

Якщо ти нічого не змогла/зміг знайти для себе на нашому сайті чи магазинах, то ми виконаємо індивідуальне пошиття будь-якого верхнього одягу, не залежно від складності в найкородші терміни. І за тиждень, максимум два ти будеш носити наш виріб і отримувати безліч захоплюючих поглядів від оточуючих. Більш детальну інформацію можна отримати написавши/подзвонивши нам, або в наших магазинах.

Команда Ferrizo працює для того, щоб усі наші клієнти були щасливі та поверталися до нас не один раз.

Цінуємо та любимо кожного.